Розетка Legrand Valena Life 753464 білий
Legrand Valena Life 753464 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Life 753464 білий
Усі ціни 12 →Legrand Legrand Valena Life (753464) 753464 | 1 014 грн. |
Розетка TV-SAT" зірка" 1 кабель Valena LIFE Legrand, Білий 753464 | 1 014 грн. |
Розетка одномісна Legrand Valena Life біла SAT+TV одинарна 753464 | 710 грн. |
Розетка Legrand TV-SAT "звезда" 1 кабель Белый, Valena LIFE 753464 | 736 грн. |
Розетка TV Legrand Valena LIFE білий (753464) | 1 014 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Legrand Valena Life 753464
Ціни на Legrand Valena Life 753464 |
---|---|---|---|---|
Legrand Valena Life 753564 бежевий | від 709 грн. | 14 пропозицій | ||
Legrand Valena Life 753464 білий | від 709 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →