Ноутбук Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H [5 Pro 16ITH6H 82JD008YPB]
Відео 6Фото 15 | від 64 449 до 68 999 грн. Порівняти ціни 6 →2021 рікLegionігровий165 ГцдискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6швидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i7, 11800H, 2.3 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 1024 ГБ ОС:Windows 11 Home Вага ноутбука:2.3 кг |
Модифікації Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H 13
Характеристики
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H [5 Pro 16ITH6H 82JD008YPB] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H [5 Pro 16ITH6H 82JD008YPB]
Сортувати
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008YPB) | 64 449 грн. |
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008YPB) 82JD008YPB | 64 499 грн. |
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008YPB) | 64 449 грн. |
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008YPB) 32 82JD008YPB | 68 999 грн. |
Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H (82JD008YPB) 2000 82JD008YPB | 67 499 грн. |
Закрити
0 1 1 2 |
Дизайн;
продуктивність; екран; в білому кольорі дуже гарний; клавіатура; по нагріву корпусу проявив себе не дуже добре, особливо беручи до уваги, шо версія звичайного Legion 5 15ach6h з майже схожими характеристиками був ледь теплий, дуже дивно, але можливо хтось "запхав" в нього свої руки, бо він був у стані б/в Давай Зацінимо: користуюся Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H менше місяця |
Це мій перший ігровий ноут. Тому можуть деякі недоліки неочікувані. Може залізо. Непоганий дисплей. - Збірка. Кришка трохи перекриває низ з одного боку
- Якась дичина із задніми портами. Схоже на конфлікт між відеокартою та приладами usb - підсвітка клаві є, але не rgb (принаймні vantage не дає настроїти) - слабкий блутуз (у порівнянні з моїм попереднім dell) - шумити дай Боже - потрібно гравірувати клавіатуру (+ rus/ua) |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Рекомендуємо
https://youtu.
be/r2zT-Pw4aUY