Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH
Відео 32Фото 12 | від 48 499 до 69 501 грн. 2021 рікThinkBookдискретнаSSD M.2Wi-Fi 6швидка зарядкабрендова акустикапідсвічуваннясканер відбитківхороший sRGB Дисплей:16 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Ryzen 5 / Ryzen 7, 5600H / 5800H, 3.2 / 3.3 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 / 1024 ГБ ОС:Windows 11 Pro / Windows 10 Pro / без ОС Вага ноутбука:1.99 кг |
Модифікації Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH 6
20YM001VRA | Ryzen 5 | 5600H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 512 ГБ | 48 499 грн. | Geekabyte.com.ua |
20YM002WPB | Ryzen 5 | 5600H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 512 ГБ | 48 499 грн. | Geekabyte.com.ua |
20YM0047RA | Ryzen 7 | 5800H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 512 ГБ | 54 399 грн. | Порівняти ціни 3 |
20YM000ARA | Ryzen 7 | 5800H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 512 ГБ | 61 500 .. 69 501 грн. | Порівняти ціни 2 |
20YM0009RA | Ryzen 7 | 5800H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 1024 ГБ | 65 499 грн. | Geekabyte.com.ua |
20YM0009PB | Ryzen 7 | 5800H | 16 ГБ | RTX 3060 | SSD M.2 | 1024 ГБ | 69 501 грн. | Smartmag.biz.ua |
Відеоогляди
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 (2021) REVIEW: THE 16-in STUNNER!
12 вересня 202166 094 перегляда
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 Unboxing
11 вересня 202122 191 перегляд
Lenovo ThinkBook 16p G3 ARH - ноутбук в діловому стилі в металі на Ryzen 9 і GeForce RTX 3060. Огляд
25 червня 20232 489 переглядів
ИГРОВОЙ НЕИГРОВОЙ НОУТБУК ThinkBook 16p G4 IRH (i9-13900H 4060)
11 липня 20234 760 переглядів
Обзор Lenovo ThinkBook 16p G4 2023 | RTX 4060 + intel i9 13900 H | Распаковка и Тест | Почти Legion
7 вересня 202310 707 переглядів
ThinkBook 16P Gen 3 Обзор – Ноутбук для Программиста, Дизайнера и даже Игрока
28 березня 202318 774 перегляда
Распаковка ноутбука Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH
18 листопада 20218 470 переглядів
Обзор ноутбука Lenovo ThinkBook 16p G2 ACH - младший брат Legion 5 Pro
16 грудня 202121 581 перегляд
Оптимальный рабочий ноутбук 2023 г. Lenovo ThinkBook 16+ G4, лучше чем Xiaomi RedmiBook Pro?
15 березня 202326 777 переглядів
⚡Заряджений ноутбук з гарячим норовом⚡Огляд Lenovo ThinkBook 16p G4
9 серпня 20232 226 переглядів
Краткий обзор Ноутбук Lenovo ThinkBook 16p
11 лютого 20221 072 перегляда
Lenovo Thinkbook 16p Gen 2 | Workstation + Gaming | RTX 3060 GDDr6 Studio Card
28 квітня 2023562 перегляда
️ How to open Lenovo ThinkBook 16p Gen 4 - disassembly and upgrade options
29 вересня 20236 258 переглядів
ចំនុចខ្លឺមៗរបស់ Thinkbook 16p #toptech #toptechcomputer #Computer #laptop
16 липня 20221 835 переглядів
Lenovo ThinkBook 16p Gen 3 (2022) - Live in the Studio
8 вересня 202211 973 перегляда
New Lenovo Laptops: ThinkBook 16p Gen 3 & IdeaPad 5i Gen 6
20 вересня 20226 970 переглядів
ThinkBook 16p – Supercharged creativity
1 вересня 20228 215 переглядів
ThinkBook 16p Gen 2 | Dell Inspiron 16 Plus | IdeaPad 5 Pro 16 in the Studio
12 вересня 202115 545 переглядів
upgrade options lenovo Thinkbook 16p Gen 2 #lenovo #thinkbook #reviewlaptop
15 січня 2022463 перегляда
Lenovo Thinkbook 16p Spec Check - 16" AMD with 2,5k, 16:10, RTX3060, Dual SSD & upgradable RAM
28 серпня 20217 343 перегляда
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 Review
27 січня 202298 360 переглядів
️ Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 - disassembly and upgrade options
11 січня 202220 928 переглядів
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 Product Tour | First Look
22 січня 2021420 переглядів
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 Product Tour
13 січня 202149 281 перегляд
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 RTX 3060 Under $1200
23 вересня 202115 368 переглядів
Tour: Lenovo ThinkBook 16P Gen 2
10 грудня 20219 757 переглядів
Lenovo ThinkBook 16P G2 2021 Review
19 вересня 202111 222 перегляда
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 (2021) vs Dell Inspiron 16 Plus 7610 (2021) | Lenovo or Dell ?
2 липня 20212 362 перегляда
Lenovo ThinkBook 16p Gen 2 (2021) vs Lenovo IdeaPad 5 Pro Gen 6 16" (2021) | Lenovo 16" laptops.
2 липня 20219 137 переглядів
Lenovo ThinkBook 14s Yoga, 15 G2 i 16p G2 - wideorecenzja (PL)
23 грудня 20211 823 перегляда
Lenovo ThinkBook 16p G4 - wideorecenzja (PL)
13 грудня 2023913 переглядів
Laptop od Lenovo! ThinkBook 16p Gen 3 z procesorami AMD Ryzen!
8 березня 2023935 переглядів
Як вибрати ноутбук
Все про зарядки
Рекомендуємо
від 44 799 грн.
16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, LPDDR5, RTX 3060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, без ОС, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, сканер відбитків, автономний, 1.99 кг
від 48 499 грн.
16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, Ryzen 5, 5600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3060, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.99 кг
від 39 099 грн.
ігровий, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, 165 Гц, Ryzen 5, 5600H, 3.3 ГГц, ОЗП 16 ГБ, DDR4, RTX 3050 Ti, SSD M.2, 512 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Windows 10 Home, Wi-Fi 6, швидка зарядка, сканер відбитків, 1.9 кг
від 25 254 грн.
дисплей 14 ", 2560x1600 (16:10), відс AMD, Ryzen 5 / Ryzen 7, GPU Vega 7 / Vega 8, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 1.42 кг
від 26 299 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10), проц Intel, Core i3 - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 8 - 32 ГБ, накопичувач 256 - 1024 ГБ, вага 1.7 кг
від 42 489 грн.
дисплей 16 ", 1920x1200 (16:10) / 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5 - Core i9, GPU RTX 4050 - RTX 4070, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 512 / 1024 ГБ, вага 2.6 кг
від 38 999 грн.
дисплей 14.5 ", 2560x1600 (16:10) / 3072x1920 (16:10), відс AMD, Ryzen 7, GPU RTX 4050 / Radeon 780M, ОЗП 16 / 32 ГБ, накопичувач 1024 ГБ, вага 1.5 кг
від 56 899 грн.
дисплей 15.3 ", 2880x1864, проц, Apple M3, GPU M3 10-Core, ОЗП 8 - 24 ГБ, накопичувач 256 - 2048 ГБ, вага 1.51 кг
від 31 699 грн.
дисплей 17.3 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4050, ОЗП 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2.53 кг
від 12 340 грн.
дисплей 15.6 ", 1366x768 (16:9) / 1920x1080 (16:9), проц Intel, Celeron - Core i7, GPU Iris Xe Graphics G7 80EUs - UHD Graphics 64EUs, ОЗП 4 - 32 ГБ, накопичувач 128 - 1024 ГБ, вага 1.74 кг
від 34 899 грн.
дисплей 15.6 ", 1920x1080 (16:9), проц Intel, Core i5, GPU RTX 4060, ОЗП 8 / 16 ГБ, накопичувач 512 ГБ, вага 2 / 2.08 кг
від 61 290 грн.
дисплей 16 ", 2560x1600 (16:10), проц Intel, Core i5 - Core i9, GPU RTX 4050 - RTX 4070, ОЗП 16 - 96 ГБ, накопичувач 512 - 4096 ГБ, вага 2.4 кг