Каструля Lessner Blasta 55878-18
Фото 5 |
Lessner Blasta 55878-18 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Blasta 55878-18
Lessner Blasta 2,45 л (55878-18) Blasta2,45л(55878-18) | 979 грн. |
Каструля Lessner Blasta 18 см 2.45 л (55878-18) | 775 грн. |
Каструля Lessner Blasta 55878-18 (18см/2.45л) | 1 126 грн. |
Модификації Lessner Blasta 55878-18
Ціни на Lessner Blasta 55878-18 |
---|---|---|---|---|
Lessner Blasta 55878-16 | від 685 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-18 | від 775 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Blasta 55878-20 | від 1 241 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-22 | від 1 414 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Blasta 55878-24 | від 1 609 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →