Каструля Lessner Buono 55881-24
Фото 11 |
Lessner Buono 55881-24 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Buono 55881-24
Усі ціни 6 →Lessner 55881-24 | 1 533 грн. |
Lessner Buono 6,55 л (55881-24) Buono6,55л(55881-24) | 1 589 грн. |
Каструля Lessner Buono 24 см 6.55 л (55881-24) | 1 249 грн. |
Каструля Lessner Buono 55881-24 (24см/6.55л) | 1 828 грн. |
Каструля з кришкою Lessner Buono 55881-24 24 см 6.55 л срібляста | 1 979 грн. |
Каструля з кришкою Lessner Buono 55881-24 24 см 6.55 л срібляста | 1 681 грн. |
Модификації Lessner Buono 55881-24
Ціни на Lessner Buono 55881-24 |
---|---|---|---|---|
Lessner Buono 55881-16 | від 889 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-18 | від 929 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-20 | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-22 | від 1 099 грн. | 3 пропозиції | ||
Lessner Buono 55881-24 | від 1 249 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →