Кухонний ніж Pepper Metal PR-4003-5
Pepper Metal PR-4003-5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Metal PR-4003-5
Усі ціни 6 →Кухонный нож Pepper Metal для овощей 8,8 см PR-4003-5 (100182) 100182 | 242 грн. |
Кухонний ніж Pepper Metal для овочів 8,8 см PR-4003-5 (100182) | 292 грн. |
Ніж для овочів Metal PEPPER 8,8 см PR-4003-5 | 280 грн. |
Ніж для овочів PEPPER METAL 8,8 см (PR-4003-5) | 245 грн. |
Кухонний ніж Pepper Metal для овочів 8,8 см PR-4003-5 (100182) | 228 грн. |
Кухонний ніж Pepper Metal для овочів 8,8 см PR-4003-5 (100182) | 289 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →