Кухонний ніж Fissman Bergen 2439
Фото 3 |
Fissman Bergen 2439 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Bergen 2439
Ніж овочевий Fissman Bergen з лезом із нержавіючої сталі 9см (12439) | 457 грн. |
Ніж овочевий Fissman Bergen 9 см 12439 | 399 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Bergen з лезом з нержавіючої сталі 9 см | 420 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Bergen 2439:
- Двостороння симетрична заточка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →