Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0431
Фото 5 |
Victorinox Standard 5.0431 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Standard 5.0431
Усі ціни 9 →Кухонный нож Victorinox 5.0431 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox с волнистым лезвием, красный нейлон 5.0431 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox Standard Paring 5.0431 | 286 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Standard для чищення 80 мм Red (5.0431) | 292 грн. |
Кухонний ніж Victorinox Standard 5.0431 | 292 грн. |
ще 4 пропозиції
Кольорові варіанти:
- Модель 5.0431 — червоний
- Модель 5.0432 — синій
- Модель 5.0433 — чорний
- Модель 5.0437 — білий
Модификації Victorinox Standard 5.0431
Ціни на Victorinox Standard 5.0431 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Standard 5.0431 | від 286 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Standard 5.0433 | від 286 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →