Кухонний ніж 3 CLAVELES Pom 00903
3 CLAVELES Pom 00903 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Pom 00903
Усі ціни 6 →Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Pom (00903) 00903 | 379 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм 3 Claveles Pom (00903) | 379 грн. |
Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Pom (00903) 00903 | 379 грн. |
Нож для чистки овощей 60 мм 3 Claveles Pom (00903) 00903 | 368 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм 3 Claveles Pom (00903) | 520 грн. |
Ніж для чищення овочів 60 мм 3 Claveles Pom (00903) | 379 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →