Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Lessner

Сковорідка для млинців Lessner 88364-22 22 см коричневий

Фото - Сковорода Lessner 88364-22 22 см  коричневий
Фото 6
Lessner 88364-22
Колір
Тип
для млинців
Розмір
22 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
тефлонове
Функції та можливості
індукційне дно
Країна походження бренду
Велика Британія
Дата додавання на E-Katalog
липень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Lessner 88364-22 22 см коричневий

Сковорода для млинців Lessner Chocolate Line 22 см (88364-22P)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
370 грн.

Сковорода LESSNER для млинців 22см з а/п покриттям 88364-22P Chocolate Line

Маркетплейс: Rozetka.ua  Юзон З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
518 грн.

Сковорода млинна Lessner Chocolate Line 88364-22P (22см)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Розумна лама З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
479 грн.

Сковорода для млинців Lessner Chocolate Line d22 см алюміній з мармуровим покриттям (88364-22P LS)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MrPot З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
536 грн.

Динаміка цін на Lessner 88364-22 22 см коричневий