Сковорідка Lessner Black Pro 88374-28 28 см
Фото 7 | 1 593 грн. Купити! Сковорода алюмінієва з антипригарним покриттям Lessner Black Pro New 88374Маркетплейс: Rozetka.ua Розумна ламаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Lessner Black Pro 88374-28 |
|
Сковорода підходить для всіх видів кухонних плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lessner Black Pro 88374-28
Ціни на Lessner Black Pro 88374-28 |
---|---|---|---|---|
Lessner Black Pro 88374-24 24 см | від 1 264 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Black Pro 88374-26 26 см | від 1 448 грн. | 1 пропозиція | ||
Lessner Black Pro 88374-28 28 см | від 1 593 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →