Сковорідка для млинців Lessner 88364-24P 24 см коричневий
Lessner 88364-24P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner 88364-24P 24 см коричневий
Lessner Chocolate Line 24 см (88364-24P) ChocolateLine24см(88364-24P) | 375 грн. |
Сковорода для млинців Lessner Chocolate Line 24 см (88364-24P) | 375 грн. |
Сковорода млинна Chocolate Line 24 см Lessner 88364-24P | 538 грн. |
Сковорода для млинців Lessner Chocolate Line d24 см алюміній з мармуровим | 460 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →