Розетка Videx VF-BNSK2G-W білий
Фото 6 |
Videx VF-BNSK2G-W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNSK2G-W білий
Усі ціни 15 →Розетка с заземлением Videx Binera белая 24434 | 174 грн. |
Розетка двомісна Videx Binera біла із заземленням VF-BNSK2G-W | 174 грн. |
Розетка VIDEX BINERA 2ая с заземлением (VF-BNSK2G-W) VF-BNSK2G-W | 220 грн. |
Videx VF-BNSK2G-W | 174 грн. |
Розетка подвійна VIDEX Binera із заземленням Біла (VF-BNSK2G-W) | 174 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Videx VF-BNSK2G-W
Ціни на Videx VF-BNSK2G-W |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNSK2G-CR бежевий | від 157 грн. | 12 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-W білий | від 157 грн. | 15 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-BG графіт | від 196 грн. | 13 пропозицій | ||
Videx VF-BNSK2G-SS сріблястий | від 196 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →