Розетка Lezard Rain 703-3030-128 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 5 |
Lezard Rain 703-3030-128 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezard 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezard.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Lezard Rain 703-3030-128
Ціни на Lezard Rain 703-3030-128 |
---|---|---|---|---|
Lezard Rain 703-0202-128 білий | від 151 грн. | 4 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0226-128 золотистий | від 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-3030-128 нержавіюча сталь | від 215 грн. | 2 пропозиції | ||
Lezard Rain 703-0225-128 хром | від 168 грн. | 1 пропозиція | ||
Lezard Rain 703-4242-128 чорний | від 179 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →