Акумулятор LG INR18650-HJ2 3000 mAh
LG INR18650-HJ2 3000 mAh |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LG INR18650-HJ2 3000 mAh
Усі ціни 6 →Аккумулятор LG HJ2 INR18650 20A 3000 мАч | 359 грн. |
Аккумулятор 18650 Li-Ion LG INR18650HJ2 (LG HJ2), 3000mAh, 20A, 4.2 / 3.6 | 330 грн. |
LG INR18650HJ2LG HJ2 Purple 20A, 4.2/3.6/2.5V 33489 | 399 грн. |
Акумулятор 18650 LG INR18650HJ2LG HJ2 3000mAh літій-іонний, | 421 грн. |
Акумулятор 18650 літій-іонний (Li-Ion) LG INR18650HJ2 (LG HJ2), 3000mAh, 2 | 294 грн. |
Акумулятор 18650 Li-Ion LG INR18650HJ2 (LG HJ2), 3000mAh, 20A, 4.2/3.6/2.5 | 364 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →