Акумулятор Videx 1x18650 2800 mAh 20A (IMR18650/2800/1BLK)
Videx 1x18650 2800 mAh 20A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx 1x18650 2800 mAh 20A
Усі ціни 19 →Аккумулятор 18650, 2800 mAh, Videx, 1 шт, Li-ion, 3.7V, 20A (высокоструйны | 309 грн. |
Videx 18650 2800mAh Li-ion 1шт (24445) IMR18650/2800/1BLK | 439 грн. |
Аккумулятор Videx 18650 (высокого тока) 2800mAh IMR18650/2800/1BLK | 309 грн. |
Акумулятор Videx IMR Li-Ion 18650 2800 mAh 18650 x1 2800 IMR б/к Videx | 248 грн. |
Акумулятор високострумовий Videx IMR 18650 2800 mAh Li-ion 3.7V 28А | 330 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →