Монітор LG UltraFine 32EP950 32 " чорний
Відео 11Фото 10 |
LG UltraFine 32EP950 32 " чорний
2022 рікUltraFine (для графіки)4KOLEDPower DeliveryHDRFreeSyncхаб USB 3.0тонка рамкахороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 1 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія LG UltraFine (для графіки)Порівняти в таблиці →
від 14 399 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 13 085 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 17 439 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 28 799 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, Thunderbolt, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 19 377 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 20 759 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 18 299 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AH-IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync
від 19 536 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 19 390 грн.
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 18 100 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 16 735 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 173 999 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, AMD FreeSync, HDR
від 15 800 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 32 680 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 24 280 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, HDR
від 21 480 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
Відеоогляди
Perfect for Professionals - LG UltraFine 32EP950 OLED Review
19 грудня 202225 220 переглядів
LG UltraFine OLED pro 32 EP950 unboxing
4 вересня 20221 174 перегляда
LG UltraFine : OLED Pro 32 EP950 review by Louise Harvey I LG
17 листопада 20224 822 перегляда
LG UltraFine : OLED Pro 32EP950 review by Herman Van Eyken I LG
9 грудня 20224 437 переглядів
LG UltraFine 32EP950 OLED Pro Monitor: Warren Eagles CSI Colorist Gear Walkthrough
23 серпня 20223 247 переглядів
LG 32EP950 OLED Monitor Review - Most Accurate Monitor Under 5 Figures?
6 червня 202199 218 переглядів
Unboxing The World's First 32-inch 4K OLED Monitor! (LG 32EP950)
8 травня 2021182 974 перегляда
LG UltraFine 32EP950-B HDR OLED Monitor | Hands-on Review
15 липня 202139 504 перегляда
LG 32EP950 UltraFine Display OLED Pro Monitor | First Look 32 in
25 січня 20218 282 перегляда
MONITOR OLED? | Test, recenzja LG OLED Pro 32EP950 za 15000 złotych!
30 серпня 202112 184 перегляда
Monitor OLED za 15 999 zł, warty KAŻDEJ ZŁOTÓWKI! LG 32EP950
28 серпня 202133 021 перегляд
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 159 920 грн.
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 899 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 967 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 590 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 999 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR