Монітор LG UltraWide 29WP60G 29 " чорний
Відео 15Фото 8 |
Універсальний надширокоекранний монітор з 29-дюймовою матрицею UltraWide FullHD роздільної здатності (2560х1080, 21: 9), хорошою передачею кольору і підтримкою виведення зображень з розширеним динамічним діапазоном HDR10. Виробником позиціонується як багатоцільовий продукт середньої цінової категорії. Монітор LG UltraWide 29wp60g зручний при багатозадачній роботі в декількох паралельно відкритих вікнах.
Підійде для роботи з текстами, презентаціями, веб-контентом, растрової, векторної і 3D-графікою. Може використовуватися в процесах розробки ПЗ і проєктування складних інженерних систем в CAD / CAE-пакетах. Завдяки збільшеній ширині, монітор забезпечує комфортну роботу з великими таблицями і таймлайном при редагуванні аудіо/відеоконтенту. Реальний розмір екрану дорівнює 672х283 мм, а в його основі лежить 8-бітна IPS-матриця з Flicker-Free-підсвічуванням W-LED.
Вона забезпечує хороший колірний обхват, скромний час відгуку (5 мс GtG) і комфортно-широкі кути огляду. Завдяки частоті оновлення 75 Гц і підтримці технології AMD FreeSync гарантується плавне відображення ігрового процесу без характерних для РК-моніторів мікролагів і розривів кадру. Підтримка HDR дозволить отримати максимум задоволення від перегляду новинок кінематографа в найвищій якості.
Купити LG UltraWide 29WP60G 29 " чорний
Усі ціни 11 →LG UltraWide 29WP60G-B | 8 299 грн. |
Монітор LG 29WP60G-B | 8 599 грн. |
РК монітор LG UltraWide 29WP60G 29 " 29WP60G-B.AEU | 8 630 грн. |
Монітор LG 29WP60G-B | 8 976 грн. |
Монітор LG 29WP60G-B | 8 323 грн. |