Монітор Asus ProArt PA32DC 31.5 " чорний
Відео 14Фото 26 |
Asus ProArt PA32DC 31.5 " чорний
2023 рікProArt4KOLEDPower DeliveryHDRCalMANдинамікихаб USB 3.0тонка рамкахороший AdobeRGBхороший DCI-P3
Діагональ:31.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 0.1 мс
Частота:60 Гц
Яскравість:250 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA32DC 31.5 " чорний
Монітор ASUS ProArt PA32DC (90LM06N0-B01I70)Діагональ: 31,5" Роздільна здатність: 3840 x 2160 Частота оновлення: 60Hz Тип матриці: OLED Baza24.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 193 200 грн. |
Монітор Asus PA32DC 31.5" (90LM06N0B01I70) | 163 918 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus PA32DC 31.5" (90LM06N0B01I70) | 159 920 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus PA32DC 31.5" (90LM06N0B01I70) | 163 918 грн. Під замовлення Див. умови |
Asus PA32DC 31.5" (90LM06N0B01I70) | 167 916 грн. Під замовлення Див. умови |
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 19 362 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 98 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 15 499 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 131 861 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4060, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 8 627 грн.
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 80 999 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i7, 12700H, 1.7 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3080 Ti, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 35 459 грн.
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 143 399 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 4070, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 7 638 грн.
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 117 330 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, FaceID, 2.4 кг
від 51 500 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 143 699 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 13 336 грн.
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 139 999 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4070, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 12 374 грн.
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 113 299 грн.
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4060, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 27 930 грн.
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 104 299 грн.
продуктивний, 16 ", 3840x2400 (16:10), OLED, Core i9, 12900H, 1.8 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX A3000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 28 800 грн.
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 91 999 грн.
продуктивний, 17 ", 1920x1200 (16:10), IPS, Intel Xeon, E-2276M, 2.8 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR4, RTX 5000, SSD M.2, 4096 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, Thunderbolt, Windows 10 Pro, Wi-Fi 6, підтримка VR, сканер відбитків, 2.5 кг
Відеоогляди
Is This The Best Editing Setup?! - ASUS Proart PA32DC Review
24 серпня 20236 741 перегляд
The 4K OLED Monitor That's Always Color-Accurate | ASUS ProArt PA32DC
30 квітня 202315 377 переглядів
ASUS Show #68 –ProArt monitors OLED PA32DC, PA348CGV, ROG Graphics Card holders, PC builds and more!
13 серпня 20222 997 переглядів
ASUS PA32DC Review - RGB OLED King of Colour
21 липня 20224 694 перегляда
Most DANGEROUS Tech I've Reviewed! | Asus ProArt Display OLED PA32DC
27 вересня 20225 713 переглядів
ASUS ProArt PA32DC Unboxing Video
30 жовтня 2022815 переглядів
$400 Monitor Vs. $4,000 Monitor | ASUS ProArt Monitor PA32DC PA32UCX-PK PA279CV
4 листопада 202228 945 переглядів
ASUS PA32DC Menu System (OSD)
21 липня 2022887 переглядів
World first 4K OLED display with build in calibrator - ASUS PA32DC | NAB 2022
23 травня 20221 733 перегляда
ASUS ProArt Calibration Software (using PA32DC)
21 липня 20222 089 переглядів
ASUS ProArt Display OLED PA32DC | #shorts
22 червня 2022158 переглядів
Monitor dla Fotografa oraz Filmowca - Przegląd serii ASUS ProArt - PA32DC, PA32UCX-BK, PA279CRV
29 листопада 20233 996 переглядів
[4K HDR] World’s first OLED monitor with auto calibration - ProArt Display OLED PA32DC | ASUS
22 червня 202221 036 переглядів
ASUS ProArt Display OLED 4K HDR (PA32DC) 2022 Monitor
22 червня 2022160 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 173 999 грн.
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, AMD FreeSync, HDR
від 9 570 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 5 889 грн.
ігровий, 23.8 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync, HDR
від 10 621 грн.
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-переключатель, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 12 159 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 21 650 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 932 грн.
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 100 Гц, VGA, HDMI, динаміки, AMD FreeSync
від 8 444 грн.
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 5 516 грн.
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, TÜV Rheinland
від 4 883 грн.
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 7 319 грн.
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR