Вентилятор ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. (ACFAN00137A)
Фото 7 |
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P12 PWM PST 5pcs.
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Усі ціни 24 →Arctic P12 PWM PST (5-Fan Pack) (ACFAN00137A) Black ACFAN00137A | 1 279 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P12 PWM PST 5pcs (ACFAN00137A) | 1 434 грн. |
Arctic P12 PWM PST 5pcs ACFAN00137A | 1 159 грн. |
Вентилятор для корпуса ARCTIC 120MM 5PCS ACFAN00137A | 1 167 грн. |
Arctic 120MM 5PCS ACFAN00137A | 1 216 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації ARCTIC P12 PWM PST 5pcs.
Ціни на ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P8 PWM PST 5pcs. | від 999 грн. | 1 пропозиція | ||
ARCTIC P12 PWM PST 5pcs. | від 1 159 грн. | 24 пропозиції | ||
ARCTIC P14 PWM PST 5pcs. | від 1 414 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →