Вентилятор ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White (ACFAN00276A)
Відео 2Фото 4 |
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 140 мм, товщина 27 мм
Оберти:до 1900 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики P14 PWM PST A-RGB White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White
Усі ціни 14 →Arctic P14 PWM PST A-RGB (ACFAN00276A) White ACFAN00276A | 849 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST/A-RGB WHITE (ACFAN00276A) | 1 095 грн. |
Кулер для корпуса Arctic P14 PWM PST/A-RGB WHITE (ACFAN00276A) ACFAN00276A | 878 грн. |
Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST/A-RGB WHITE (ACFAN00276A) ACFAN00276A | 849 грн. |
Arctic Кулер до корпусу Arctic P14 PWM PST/A-RGB WHITE (ACFAN00276A) ACFAN | 849 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White
Ціни на ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White |
---|---|---|---|---|
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB White | від 849 грн. | 14 пропозицій | ||
ARCTIC P14 PWM PST A-RGB | від 642 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →