Корпус 1stPlayer V4-4F1 чорний
Фото 6 |
1stPlayer V4-4F1 чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити 1stPlayer V4-4F1 чорний
Усі ціни 36 →1stPlayer V4-4F1 без БЖ Black | 1 749 грн. |
Корпус 1stPlayer V4-4F1 Black без БЖ | 1 699 грн. |
Корпус 1STPLAYER Fire Dancing (V4-4F1) | 1 699 грн. |
Корпус 1stPlayer V4-4F1 Black без БП | 1 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →