Електродуховка Liberton LEO-481
Фото 3 |
Liberton LEO-481 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LEO-481
Електропіч LIBERTON LEO-481 Silver | 3 899 грн. |
Електрична піч Liberton LEO-481 Bronze Mirror | 4 099 грн. |
Електропіч LIBERTON LEO-481 Graphite | 3 949 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →