Електродуховка Liberton LEO-601E
Liberton LEO-601E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LEO-601E
Усі ціни 16 →Духовка настільна Liberton LEO-601E Silver | 5 699 грн. |
Электродуховка Liberton leo-601e Silver, 1900w, 60л, 3 режима нагрева, 12 | 4 763 грн. |
Электродуховка Liberton LEO-601E Silver, 1900W, 60л, 3 режима нагрева, 12 | 4 480 грн. |
Liberton LEO-601Е Silver LEO-601ESILVER | 5 699 грн. |
Електропіч LIBERTON LEO-601E Black | 5 699 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →