Морозильна камера Liebherr Plus GNe 42Z4 161 л
Фото 10 |
Liebherr Plus GNe 42Z4 |
|
Досить просунута морозильна шафа від популярного німецького бренду Liebherr, представлена на ринку в 2023 році. Ця модель має систему фронтальної вентиляції, відкриваючи непогані можливості для акуратного монтажу у нішу. Технологія FrostProtect захищає пристрій навіть при установці у неопалювальному приміщенні (до –15 °C). У робочій камері більше не буде жодної криги, що гарантовано системою NoFrost.
Дверна рукоятка має механізм легкого доступу Easy Open. Морозильна камера Liebherr Plus GNe 42Z4 використовує зручний сенсорний блок керування. З модулем віддаленого контролю SmartDeviceBox вдасться зручно відстежувати робочі режими морозильника з будь-якого місця та у будь-який час. У цій моделі передбачено автодоводчик дверцят. Робоча камера використовує конструкцію VarioSpace, даючи можливість налаштовувати сховище для розміщення навіть найбільших продуктів. Є дверна сигналізація та оповіщення про збій електроживлення. Система SuperFrost з можливістю автоматичного відключення легко підготує контейнери до нових продуктів. Ящик SpaceBox XL добре пристосований для розміщення великокускової свіжості. Серед іншого звернемо увагу на те, що максимальний шум, що створюється під час роботи пристрою, становить 38 дБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr Plus GNe 42Z4 161 л
Liebherr GNE42Z4 | 28 800 грн. |
Liebherr GNE42Z4 | 29 520 грн. |
Liebherr GNE42Z4 | 30 240 грн. |
Liebherr Plus GNe 42Z4 | 37 515 грн. |
Liebherr Plus GNe 42Z4 | 38 430 грн. |
Модификації Liebherr Plus GNe 42Z4
Ціни на Liebherr Plus GNe 42Z4 |
---|---|---|---|---|
Liebherr Plus GNe 42Z4 161 л | від 28 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 46Z5 200 л | від 27 299 грн. | 7 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 50Z6 239 л | від 31 480 грн. | 10 пропозицій | ||
Liebherr Plus GNe 52Z7 278 л | від 34 030 грн. | 7 пропозицій |