Вбудований холодильник Liebherr UIKo 1550
Фото 4 |
Liebherr UIKo 1550 |
|
Компактний, але при цьому просунутий і зручний в повсякденній експлуатації холодильник, що вбудовується, представлений на ринку популярним брендом Liebherr. Модель позиціонується виробником у верхній ціновий діапазон. Перш за все варто звернути увагу на те, що модель має висувні дверцята та полиці, що забезпечує підвищену зручність експлуатації при розміщенні пристрою внизу. Вбудований холодильник Liebherr UIKo 1550 може похвалитися компактними розмірами та високою ефективністю роботи.
Загальний корисний обсяг пристрою становить 124 л. У цій моделі передбачено одну камеру з одним контуром охолодження, а також один компресор. Серед основних функцій цього пристрою варто відзначити захист від дітей, що робить його особливо актуальним для сімей з дітьми. Дисплей на лицьовій панелі дозволяє контролювати та регулювати параметри роботи пристрою, а індикатор закриття дверцят допоможе уникнути втрати холоду через недостатньо щільно закриті двері.
Серед іншого виробником реалізована функція швидкого охолодження та автоматичного розморожування, що робить експлуатацію пристрою максимально зручною. LED освітлення дозволяє якісно висвітлити вміст холодильника. Морозильна камера в цій моделі відсутня, що робить її ідеальною для тих, хто вважає за краще зберігати заморожені продукти окремо або не користується морозильником взагалі.
На окрему увагу заслуговує висока ефективність пристрою в плані споживання електроенергії — клас енергоспоживання A++. Річний споживання енергії становить лише 91 кВтг. Рівень шуму, що створюється під час роботи, не перевищує 39 дБ. Холодильник встановлюється за допомогою твердого кріплення фасаду. Габаритні розміри пристрою становлять 82x60x55 см, що робить його зручним для вбудовування у більшість кухонних гарнітурів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr UIKo 1550
Усі ціни 39 →Холодильник Liebherr UIKo 1550 | 55 690 грн. |
Вбудований холодильник Liebherr UIKo 1550 | 53 170 грн. |
Liebherr UIKo 1550 UIKO1550 | 55 703 грн. |
Холодильна камера Liebherr UIKo 1550 | 53 185 грн. |
Liebherr UIKo 1550 | 117 751 грн. |