Холодильник Liebherr CNPesf 5156 сріблястий
Liebherr CNPesf 5156 сріблястий |
|
Сріблястий холодильник німецької компанії Liebherr належить до преміальних продуктів, що підкреслює його приналежність однойменної лінійки Premium. Відповідний статус підкріплює як стильний дизайн зі скошеними боками (SwingLine), так і наявність зовнішньої сенсорної панелі управління з дисплеєм і захистом від дітей. У тандемі з парою контурів охолодження це забезпечує наочність та зручність незалежної регулювання температур для двох відділень моделі.
Холодильник Liebherr CNPesf 5156 за рахунок солідних габаритів (202x75x63 см) володіє хорошою місткістю — 453 літра. У 338-літрової холодильній камері крім відкритих полиць передбачений підвісний тримач для пляшок і пара контейнерів для зберігання фруктів та овочів. У морозилці, яка знаходиться внизу, поміщається до 115 літрів. Тут можна заморозити до 14 кг на добу, в тому числі завдяки автоматичному включенню режиму SuperFrost при додаванні нових продуктів. Модель не потрібно розморожувати, оскільки є крапельне розморожування у холодильній, і система No Frost — в морозильному відділенні. Важливо, що агрегат характеризується економічним енергоспоживанням: до 265 кВт*год на рік (клас A++).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Купити Liebherr CNPesf 5156 сріблястий
Liebherr CNPesf 5156 CNPESF5156 | 99 999 грн. |
Liebherr CNPesf 5156 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 88 999 грн. |
Холодильник Liebherr CNPesf 5156 | 95 500 грн. |
Холодильник Liebherr CNPesf 5156 | 89 023 грн. |