Охоронний датчик LIGHTWELL LBX-100 AF
Фото 4 |
LIGHTWELL LBX-100 AF охоронний |
|
Формує 2 промені. Промені регулюються по горизонталі на 180° (+-90°), по вертикалі 20° (+-10°). Регулювання чутливості: 50 мс, 100 мс, 300 мс, 700 мс. Виходи реле: NC/NO/COM.
Функція антитуман – не видає сигналу тривоги, якщо інтенсивність променя знижується більш ніж на 50% протягом 20 хвилин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIGHTWELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIGHTWELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIGHTWELL LBX-100 AF
Усі ціни 15 →ІЧ-бар'єр Lightwell LBX-100 AF з режимом «антитуман» | 1 989 грн. |
Инфракрасный барьер Lightwell LBX-100 AF (LBX-100AF) LBX-100AF | 1 639 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Lightwell LBX-100 AF (LBX-100AF) LBX-100AF | 2 040 грн. |
Lightwell Інфрачервоний барєр LBX-100 AF (LBX-100AF) 25015 | 1 849 грн. |
Lightwell Інфрачервоний бар'єр Lightwell LBX-100 AF (LBX-100AF) LBX-100AF | 2 040 грн. |
ще 10 пропозицій