Охоронний датчик TriniX TRX-60M/4 RAY
Фото 3 |
TriniX TRX-60M/4 RAY охоронний |
|
4 інфрачервоні промені. Вибір робочої частоти з двох варіантів. Імунітет до тварин за рахунок розмірів (маленька тварина не перетне всі промені одночасно).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-60M/4 RAY
Бар'єр TRX-60M/4 RAY TRINIX | 1 568 грн. |
Бар'єр TRX-60M/4 RAY TRINIX (25-00025) | 1 568 грн. |
4-лучовий ІЧ-бар'єр Trinix TRX-60M/4 RAY | 1 568 грн. |
Інфрачервоний бар'єр TRINIX TRX-60M/4 RAY, 4 промені 60 м | 1 564 грн. |
Бар'єр TRX-60M-4 RAY TRINIX | 1 568 грн. |