Охоронний датчик LIGHTWELL LBX-60 AF
Фото 4 |
LIGHTWELL LBX-60 AF охоронний |
|
Формує 2 промені. Промені регулюються по горизонталі на 180° (+-90°), по вертикалі 20° (+-10°). Регулювання чутливості: 50 мс, 100 мс, 300 мс, 700 мс. Виходи реле: NC/NO/COM.
Функція антитуман – не видає сигналу тривоги, якщо інтенсивність променя знижується більш ніж на 50% протягом 20 хвилин.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LIGHTWELL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LIGHTWELL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LIGHTWELL LBX-60 AF
Усі ціни 13 →ІЧ-бар'єр Lightwell LBX-60 AF з режимом «антитуман» | 1 794 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Lightwell LBX-60 AF (LBX-60AF) | 1 880 грн. |
Инфракрасный барьер Lightwell LBX-60 AF (LBX-60AF) LBX-60AF | 1 634 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Lightwell LBX-60 AF (LBX-60AF) LBX-60AF | 1 840 грн. |
Lightwell LBX-60 AF 65990 | 1 899 грн. |
ще 8 пропозицій