Охоронний датчик TriniX TRX-2B/100MW
TriniX TRX-2B/100MW охоронний |
|
Виявлення по перериванню одного з двох променів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TriniX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TriniX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TriniX TRX-2B/100MW
Усі ціни 11 →Инфракрасный барьер Trinix TRX-2B/100MW | 1 400 грн. |
Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-2B/100MW | 1 495 грн. |
Бар'єр TRX-2B/100MW TRINIX | 1 496 грн. |
Trinix Інфрачервоний бар'єр Trinix TRX-2B/100MW | 1 495 грн. |
Бар'єр TRX-2B/100MW TRINIX (25-00014) | 1 496 грн. |
ще 6 пропозицій