Акумулятор Liitokala 5xAAA 1000 mAh (Ni-10/AAA-5B)
Liitokala 5xAAA 1000 mAh 1 шт5 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liitokala 5xAAA 1000 mAh
Усі ціни 8 →Аккумулятор AAA 1000mAh, 1.2V NI-MH, rechargeable battery, LiitoKala, blis | 476 грн. |
Liitokala LiitoKala AAA 1000mAh, 1.2V NI-MH blister 5 pcs (Ni-10/AAA-5B) n | 530 грн. |
LiitoKala AAA 1000mAh, 1.2V NI-MH blister 5 pcs Ni-10/AAA-5B | 529 грн. |
LiitoKala 1000mAh 1.2V NI-MH (Ni-10/AAA-5B) 1000mAh1.2VNI-MH(Ni-10/AAA-5B) | 1 315 грн. |
Акумулятор AAA 1000mAh, 1.2V NI-MH, rechargeable battery, LiitoKala, blist | 507 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Liitokala
Ціни на Liitokala |
---|---|---|---|---|
Liitokala 1xAAA 1000 mAh | від 84 грн. | 14 пропозицій | ||
Liitokala 5xAAA 1000 mAh | від 446 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →