М'яч для фітнесу / фітбол LiveUp LS3222-75G
LiveUp LS3222-75G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LiveUp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LiveUp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LiveUp LS3222-75G
Усі ціни 7 →Фитбол LiveUP Anti-Burst Ball gray 75 см (LS3222-75g) | 750 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst 75 см Gray (LS3222-75g) | 750 грн. |
Фітбол (насос в комплекті) LiveUP ANTI-BURST BALL сірий 75см LS3222-75g | 735 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst Ball 75 см (LS3222-75g) Grey | 712 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst LS3222-75g (75 см Gray) | 810 грн. |
Фітбол з насосом LiveUp ANTI-BURST 75см (LS3222-75g) | 750 грн. |
М'яч для фітнесу LiveUp Anti-Burst Ball - 75 см. | 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →