М'яч для фітнесу / фітбол PowerPlay 4003-75
Фото 6 |
PowerPlay 4003-75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PowerPlay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PowerPlay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PowerPlay 4003-75
Усі ціни 51 →Мяч для фитнеса PowerPlay 4003 75см Dark Grey (PP4003D75Dark-grey) PP4003D | 747 грн. |
М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75см Dark Grey (PP4003D75Dark-grey) PP4003 | 750 грн. |
PowerPlay М'яч для фітнесу PowerPlay 4003 75см Блакитний + помпа (PP400375 | 750 грн. |
М'яч для фітнесу та гімнастики PowerPlay 4003 75 см Dark-Grey (PP400375смD | 750 грн. |
Мяч для фитнеса PowerPlay 4003 75см Light Purple (PP400375cmLight-purple) | 715 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →