ДБЖ Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus 7000 ВА без батареї (0006616)
Фото 19 |
Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus 7000 ВА без батареї |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus 7000 ВА без батареї
Усі ціни 48 →Источник бесперебойного питания LOGICPOWER LPY-B-PSW-7000VA (LP6616) | 31 718 грн. |
ИБП с правильной синусоидой LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+(5000Вт) 48V (LP66 | 31 718 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+ (5000Вт) 120204-51 | 39 648 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-B-PSW-7000VA+ (5000Вт) LP6616 | 39 648 грн. |
ИБП LogiсPower LPY-B-PSW-7000VA | 31 718 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-B-PSW-6000VA Plus + 2 x LPN-GL 12V 100 Ah 6000 ВА 100 Агод 2 батареї GL 12 В 100 Агод | від 74 507 грн. | 3 пропозиції | ||
Logicpower LPY-B-PSW-6000VA Plus + 4 x LPM-GL 12V 120 Ah 6000 ВА 120 Агод 4 батареї GL 12 В 120 Агод | від 66 961 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-6000VA Plus + 24 x LP 4 OPzS 2V 280 Ah 6000 ВА 280 Агод 24 батареи OPzS 2 В 280 Ач | від 168 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-B-PSW-6000VA Plus 6000 ВА без батареї | від 25 575 грн. | 49 пропозицій | ||
Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus + 24 x LP 4 OPzS 2V 280 Ah 7000 ВА 280 Агод 24 батареи OPzS 2 В 280 Ач | від 173 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPY-B-PSW-7000VA Plus 7000 ВА без батареї | від 28 718 грн. | 48 пропозицій |