ДБЖ Logicpower LPM-PSW-3000VA 3000 ВА (00003182)
Відео 1Фото 7 | 21 946 грн. Купити! ДБЖ з правильною синусоїдою 48V LPM-PSW-3000VA/2100Вт 48/220V 10A/15A LogiМаркетплейс: Rozetka.ua ElekgroupЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Logicpower LPM-PSW-3000VA 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Безперебійник потужний, простий у використанні, але тяжкий. Працює дуже тихо, не гуде та не заважає. А ще немає неприємного писку при перемиканні в режим автономного живлення. Є дисплей для відображення рівня заряду акумулятора. Допомагає, точно знаєш, через скільки хвилин техніка вимкнеться і як швидко треба закінчити роботу за комп'ютером. Стабільна напруга на виході, тобто техніка не перегорить при стрибках напруги в мережі. У мене так уже один ноут пішов, перш ніж купив безперебійник. Тепер за будь-яких стрибків напруги я спокійний. Довго працює у режимі автономного живлення. Можна не смикатися при вимкненні світла, а спокійно закінчити роботу і навіть відписатися друзям, що в мене вимкнули світло, тож усім поки що. Дисплей не вимикається. Це означає, що він завжди світить і світить досить яскраво. Величезний розмір. Програмного забезпечення не т російською, тільки англійська чи китайська. Але воно і не особливо потрібне, тому що вся інформація є на дисплеї. Ще два роки тому цей девайс стояв практично вдвічі дешевше. користуюся Logicpower LPM-PSW-2000VA місяць і більше |
Додати відгук
anonim
15 травня 2018, 12:12
При подключении сети автоматически включается #
И второе нельзя полностью выключить если подключена сеть.
Відеоогляди
Модификації Logicpower LPM-PSW-3000VA
Ціни на Logicpower LPM-PSW-3000VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-PSW-2000VA 2000 ВА | від 11 939 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPM-PSW-3000VA 3000 ВА | від 21 946 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower LPM-PSW-5000VA 5000 ВА | від 28 652 грн. | 2 пропозиції | ||
Logicpower LPM-PSW-6000VA 6000 ВА | від 34 468 грн. | 1 пропозиція |