ДБЖ Logicpower LP-650VA-P 650 ВА (0001879)
Фото 6 |
Logicpower LP-650VA-P 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-650VA-P 650 ВА
Усі ціни 7 →Источник бесперебойного питания LOGICPOWER 650VA-P | 2 268 грн. |
ИБП LogicPower LP 650VA-Р AVR | 2 346 грн. |
LogicPower lp 650va-p | 1 908 грн. |
ИБП LogicPower LP 650VA-P 390Вт | 1 974 грн. |
ДБЖ LogicPower 650VA-P (390 Вт) | 1 974 грн. |
ИБП LogicPower 650VA-P (390Вт) (1879) | 1 903 грн. |
LogicPower LP 650VA-P (390W) пластик | 1 900 грн. |
Безпербійник був потрібний терміново, а грошей як завжди не вистачало. Усі справи в тому, що на наш будинок просто напасти якась впала. Напруга почала стрибати просто зірочок. Увечері провалюється до 160В а вранці шарашит до 260В. Комп'ютер у мене працює від 16 до 24 годин на добу і допускати, що він вимикатиметься кожного разу, коли в розетці некондиція, я не можу, втрачати гроші це занадто дороге задоволення. Перший його великий плюс полягає у тому, що він непогано виконує роботу стабілізатора. Тобто в діапазоні від 165 до 255 вольт вхідного напруги він працює як регулятор напруги і на виході виходить від 200 до 230 вольт, тобто норма. Якщо ж напруга провалюється нижче вказаного діапазону, він миттєво перестрибує живлення від батареї. У такому вигляді він може протягнути до 10 хвилин, найчастіше це 8-9 хвилин. Але зазвичай провали нижче 165 і злети вище 255 тривають кілька секунд, максимум пару хвилин. Отже, безперебійник спокійно повертається з батарей знову в режим стабілізації напруги. За чотири місяці використання він майже розрядився в нуль тільки один раз і то я комп'ютер все-таки вимкнув. Пищить, гад, голосно і гидко. Їсти коли переходить на батарею, дуже сильно і часто пищить, коли батарея дихне, пищить коли перевантаження. Найнеприємніше це те, що цей довбаний писк не можна відключити, а безперебійник стоїть за півтора метри від мого ліжка, тобто кожен перехід на батареї і назад я чую. Немає інтерфейсу до комп'ютера, щоб у разі загрози повного відключення він сам вимикався або гибернувався. |
Додати відгук
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання