ДБЖ RITAR RTSW-5000D48 5000 ВА
RITAR RTSW-5000D48 5000 ВА
3000 ВА5000 ВА
Основне
Типінтерактивне
Форм-факторзвичайний (Tower)
Час перемикання на батарею6 мс
Вхід
Вхідна напруга1 фаза (230 В)
Байпас (ввімкнення напряму)немає
Вихід
Вихідна напруга1 фаза (230 В)
Форма вихідного сигналучиста синусоїда (PSW)
Розеток з резервом2 шт.
Тип розетоктип F (Schuko)
Батарея
Комплектний акумуляторвідсутній
Підключення батареї(й) до ДБЖ48 В
Регулювання струму зарядки
Підключення зовнішнього акумулятора
Захист
Захистзахист від короткого замикання
захист від перевантаження
фільтрація перешкод
звукова сигналізація
Запобіжникавтоматичний
Інтерфейси управлінняRS-232
Загальні хар-ки
Дисплей
Температура експлуатації0 – 45 °C
Рівень шуму45 дБ
Розміри (ВхШхГ)330x195x380 мм
Вага27 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Усі ціни 26 →
ДБЖ RITAR RTSW-5000
Technofox.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Ritar RTSW-5000 3500Вт 48V (RTSW-5000 D48)
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
ДБЖ RITAR RTSW-5000 (RTSW-5000 D48) RTSW-5000 D48
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Ritar RTSW-5000 D48
Пристрій безперебійного живлення Ritar RTSW-5000 (3500Вт) - це незамінне рішення для захисту вашого обладнання від перебоїв т... щеа стрибків напруги. Завдяки своїй лінійно-інтерактивній архітектурі, цей потужний UPS гарантує стабільну роботу навіть в умовах нестабільного електропостачання. Ця модель може похвалитися потужністю 3500 Вт та 5000 В*А, що робить його ідеальним вибором для забезпечення живлення великих офісів, серверних кімнат чи домашніх робочих станцій. Форма вихідної напруги - правильна (чиста) синусоїда, що гарантує сумісність навіть з найвибагливішими пристроями. Однією з головних переваг Ritar RTSW-5000 є діапазон вхідної напруги від 145 до 275 В, що дозволяє йому ефективно справлятися з коливаннями в електричній системі. Цей пристрій також оснащений двома Euro-розетками (Schuko), які забезпечують надійне підключення до вашого обладнання. Ritar RTSW-5000 вимагає використання зовнішньої акумуляторної батареї, що дозволяє користувачеві самостійно обрати батарею з необхідною ємністю, забезпечуючи гнучкість у налаштуванні та експлуатації. Необхідна напруга для зовнішньої АКБ становить 12 В. Завдяки додатковому фільтру RJ-45, споживачі можуть бути впевнені у безпеці мережевих підключень, що дозволяє уникнути неприємностей, пов’язаних із раптовими стрибками напруги в мережі. Для зручності експлуатації, пристрій комплектується інтерфейсом підключення USB, що спрощує моніторинг стану UPS та налаштування його параметрів. Більш того, наявність РК-дисплея дозволяє одержувати актуальну інформацію про стан системи в реальному часі. Загалом, Ritar RTSW-5000 відзначається високою якістю, надійністю та ефективністю роботи. Його унікальні функції та можливості роблять його відмінним вибором для всіх, хто шукає надійний пристрій безперебійного живлення для захисту чутливого обладнання. Инвестуючи в цей UPS, ви отримуєте спокій і впевненість у стабільній роботі вашого обладнання.