ДБЖ Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA 3000 ВА
Фото 7 |
Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA 3000 ВА
Усі ціни 15 →Источник бесперебойного питания LogicPower LPM-PSW-3000VA 24V 22892 | 18 937 грн. |
ИБП LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) 24V | 18 937 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) 24V LP2 | 18 937 грн. |
ДБЖ LogicPower LPM-PSW-3000VA (2000Вт) з правильною синусоїдою 24V (LP2289 | 18 937 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM- PSW-3000VA, 2000W (22892) | 18 937 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA
Ціни на Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower 24V LPM-PSW-3000VA 3000 ВА | від 17 990 грн. | 15 пропозицій | ||
Logicpower 24V LPM-PSW-4500VA 4500 ВА | від 19 359 грн. | 15 пропозицій | ||
Logicpower 48V LPM-PSW-8500VA 8500 ВА | від 26 112 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower 48V LPM-PSW-12000VA 12000 ВА | від 38 019 грн. | 1 пропозиція |