ДБЖ Logicpower Smart-UPS 3000 Pro 3000 ВА (0006783)
Фото 7 |
Logicpower Smart-UPS 3000 Pro 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower Smart-UPS 3000 Pro 3000 ВА
Усі ціни 18 →Источник бесперебойного питания LogicPower Smart-UPS 3000 PRO IL | 23 126 грн. |
ИБП LogiсPower Smart-UPS 3000 PRO (with battery) | 23 126 грн. |
LogicPower LogicPower Smart-UPS 3000 PRO (6783) | 23 126 грн. |
Источник бесперебойного питания LogicPower Smart-UPS-3000 Pro (6783) | 23 126 грн. |
Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS-3000 Pro (6783) | 23 126 грн. |
ще 13 пропозицій
anonim
16 листопада 2023, 11:52
Вимкнення ДБЖ. #
Доброго дня! Підкажіть будь ласка як його вимкнути? При натисканні і утриманні середньої і правої кнопок, переходить в режим байпас і все. Не смикати ж кожного разу шнур з розетки.
Модификації Logicpower Smart-UPS 3000 Pro
Ціни на Logicpower Smart-UPS 3000 Pro |
---|---|---|---|---|
Logicpower Smart-UPS 1000 Pro 1000 ВА | від 11 842 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Smart-UPS 2000 Pro 2000 ВА | від 16 423 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Smart-UPS 3000 Pro 3000 ВА | від 21 970 грн. | 18 пропозицій |