Навушники
Logitech H540 (981-000480)
Відео 3Фото 5 |
Logitech H540 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech H540
Усі ціни 58 →Logitech H540 (981-000480) Black 981-000480 | 2 559 грн. |
Навушники Logitech Corded USB Headset H540 USB (L981-000480) | 2 559 грн. |
Наушники Logitech H540 USB (981-000480) 981-000480 | 2 273 грн. |
Навушники Logitech H540 Corded USB Stereo Headset (L981-000480) L981-00048 | 2 559 грн. |
Гарнітура Logitech H540 USB (981-000480) 981-000480 | 2 559 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →