Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Logitech
Навушники

Logitech G535 Lightspeed

Фото - Навушники Logitech G535 Lightspeed
Відео 15Фото 9
Logitech G535 Lightspeed
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
авторегулювання оголів'я
Тип підключеннябездротові
Підключеннярадіоканал
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії12 м
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість87.5 дБ
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 10000 Гц
Відключення мікрофона / підняттям вгору /
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)33 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюртекстиль
Вага236 г
Комплектаціядонгл USB-A
Офіційний сайтlogitechg.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2022
Маркування виробника
981-000971

981-000972

Logitech G535 Lightspeed ― це ігрова накладна гарнітура закритого типу з бездротовим Lightspeed-підключенням, тривалим часом автономної роботи та мінімумом допоміжних функцій. Модель належить до середнього цінового сегмента і розрахована на геймерів, які не бачать необхідності в дорозі гарнітурі від тієї ж Logitech з RGB-підсвіткою, вбудованим ЦАП’ом або системою тактильного відгуку.

Модель важить 236 грамів, має зручніший оголів'я з регульованою стрічкою та тканинні амбушури з м'яким наповнювачем, які адаптуються під форму вух користувача і забезпечують якісну вентиляцію у особливо спекотні дні. Чаші відносно великі ― вони повністю закривають вуха, забезпечуючи високий рівень пасивної шумоізоляції. Основним способом підключення є USB-донгл з підтримкою радіозв'язку на відстані до 12 метрів.

Крім ПК платформ, навушники сумісні з ігровими консолями від Sony. Завдяки підтримці бездротової технології LightSpeed заявлений час автономної роботи складає 33 години. Спрямований мікрофон з цифровим шумопоглинанням дає простір для ефективної комунікації з партнерами по команді. Він сертифікований для використання в Discord, його положення можна відрегулювати на потрібній висоті, або повністю вимкнути, перевівши в вертикальне положення. У фірмовому ПЗ Logitech G HUB можна провести додаткове налаштування пристрою (еквалізація, зміна фільтрів мікрофона, налаштування користувацьких профілів і т.д.).

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Logitech G535 Lightspeed

Усі ціни 180 →

Logitech Накладні навушники Logitech G535 Console Black (939-002219)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
5 499 грн.

Навушники Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless (981-000972) 981-000972

Навушники Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless (981-000972) / Logitech / Бездротові / Гарнітура / Повнорозмірні / Закриті / USB... щеType A / 20-20000 Hz / 36 Ohm / 24міс. / 00-00061840
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
8 199 грн.

Ігрові навушники Logitech G535 Black (UA) 981-000972

G535: доступна гарнітура з деталізованим звукомКомпанія Logitech запрошує вас в чарівну подорож деталізованими аудіосценами з... щеG535 — черговою новинкою в лінійці ігрових гарнітур бренду, яка пропонує гарні можливості за доступною за ціною. Ці відносно прості навушники мають деякі додаткові функції, доступні через програмне забезпечення Logitech G Hub, що робить їх привабливим варіантом для
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись

Ігрові навушники Logitech G535 Lightspeed Wireless Black (981-000972)

TouchЗ нами 7 років
(Дніпро)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
4 749 грн.

Гарнітура Logitech G535 Lightspeed Wireless Console Black (939-002219) 939-002219

Logitech G535 — ігрова гарнітура, яка гарантує неперевершене відчуття занурення в ігровий процес, а тому її треба обирати зав... щезятим геймерам, які хочуть отримати безкомпромісну перевагу над суперниками. Особливістю моделі є бездротовий тип підключення — обирайте його, якщо хочете звільнитися від кабелів і пов'язаних з ними незручностей. Буде дуже зручно грати з повністю вільними
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Logitech G535 Lightspeed

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди