Logitech PC Headset 960 (981-000100)
Відео 2Фото 6 |
Logitech PC Headset 960 |
|
Старша модель сімейства якісних офісних накладних гарнiтур відкритого типу з мікрофоном що опускається на дужці. Призначена для використання з персональними комп'ютерами, моноблоками і ноутбуками. Підключається за допомогою стандартного USB роз'єму Type-A, розташованому на довгому кабелі (2,4 м) круглого профілю з одностороннім підведенням. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для рішення офісних завдань і використаннi в інтернет-телефонії.
Гарнітура Logitech PC Headset 960 має просту і легку конструкцію, що складається з регульованого пластикового оголів'я і зручних чаш з невеликими м'якими амбушюрами. Легко сідає на голову будь-якого розміру, комфортна при тривалому використанні. Якісне звучання забезпечують динамічні випромінювачі зі стандартним імпедансним опором, які повноцінно відтворюють частотний діапазон від 20 до 20000 Гц. Їх можливостей цілком достатньо для будь-якої роботи, включаючи прийом/здійснення телефонних дзвінків і прослуховування різного аудіо/відеоконтенту. Виробником гарантується повна сумісність з комп'ютерами, що працюють під управлінням операційних систем Windows, macOS або Chrome OS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech PC Headset 960
Усі ціни 75 →Logitech PC Headset 960 USB (981-000100) 981-000100 | 999 грн. |
Навушники Logitech PC-960 USB (981-000100) 981-000100 | 999 грн. |
Навушники Logitech PC 960 Stereo Headset USB OEM (981-000100) | 999 грн. |
Навушники Logitech Corded USB Stereo Headset PC 960 - Business L981-000100 | 1 299 грн. |
Гарнитура Logitech PC 960 USB (981-000100) 981-000100 | 1 001 грн. |
после года работы Наушники Logitech PC Headset 960 USB просто перестали работать (комп. пишет что не распознает их). при этом usb порта работают. подскажите что может быть и что делать?
Заранее спасибо.