Навушники
Logitech H650e Stereo
Відео 1Фото 7 |
Logitech H650e Stereo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech H650e Stereo
Усі ціни 7 →Спеціалізована гарнітура Logitech H650e Stereo (981-000519) 981-000519 | 2 906 грн. |
Спеціалізована гарнітура Logitech H650e Stereo (981-000519) 981-000519 | 2 899 грн. |
Спеціалізована гарнітура (для call-центрів) Logitech H650e Stereo (981-000 | 3 846 грн. |
Специализированная гарнитура Logitech H650e Stereo (981-000519) 981-000519 | 2 802 грн. |
Спеціалізована гарнітура Logitech H650e Stereo (981-000519) - відкрита кор | 2 799 грн. |
Специализированная гарнитура Logitech H650e Stereo (981-000519) 981-000519 | 2 796 грн. |
Спеціалізована гарнітура Logitech H650e Stereo (981-000519) | 2 796 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Logitech H650e Stereo:
- Індикатор зайнятості
РекомендуємоПорівняти в таблиці →