Навушники
Logitech Zone Wired MSFT
Відео 10Фото 7 |
Logitech Zone Wired MSFT |
|
Навушники сертифіковані для Microsoft Teams.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Zone Wired MSFT
Усі ціни 55 →Навушники Logitech Zone Wired (Black) 981-000870 | 6 059 грн. |
Гарнитура Logitech Zone Wired Black (981-000870) 981-000870 | 6 360 грн. |
Гарнітура Logitech Zone Wired Black (981-000870) 981-000870 | 6 059 грн. |
Наушники Logitech Zone Wired (981-000870) | 6 227 грн. |
Наушники Logitech Zone Wired Black (981-000870) | 6 332 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →