Навушники
Logitech Zone Wired UC
Відео 10Фото 6 |
Закрити
Шапка
Logitech Zone Wired UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech Zone Wired UC
Компьютерная гарнитура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Проводное подключение проводаПроводны Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 465 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Дротове підключення
Дротові навушники менш схильні до перешкод, тому ви почуєте чистий звук без шумів і спотворень. На відміну від бездротових моделей, вони завжди готові до роботи, тому можна не турбуватися про необхідність підзарядки. Варто зазначити, що виробники сучасних навушників все частіше використовують роз'єм USB Type C, що забезпечує... щедуже високу швидкість передачі даних.
Регульована гучність
Дана модель навушників має вбудовану опцію регулювання гучності, що є надзвичайно зручним і практичним. Керуйте звуком безпосередньо з навушників і регулюйте поточну гучність відтворюваного контенту відповідно до своїх уподобань.
Розумійте і будьте зрозумілими з дротовою гарнітурою для метушливих офісів з відкритим плануванням. Дротова гарнітура Zone Wired сертифікована для Microsoft Teams Open Office і готова до використання. Мікрофон з функцією шумозаглушення ізолює ваш голос від навколишніх звуків, а 40-міліметрові звукові котушки забезпечують чудовий звук для дзвінків і музики. Завдяки вбудованим елементам керування функції підключення завжди під рукою, а адаптери USB-C і USB-A (входять до комплекту) забезпечують сумісність за принципом plug & play. Zone Wired дуже зручно носити протягом усього дня.
- Дизайнерська гарнітура (напіввідкрита)
- 40-міліметровий динамік
- Діапазон частот динаміків від: 20 Гц до: 16 кГц
- Номінальний імпеданс 32 ?
- Рівень звукового тиску 99 дБ
- Стереозвук
- Особливості Регулятор гучності на навушниках / кабелі
- Діапазон частот мікрофона Від: 100 Гц до: 16 кГц
- Підключення 1x USB-C
- Кабельна напрямна з одного боку
- Довжина кабелю 1,9 м
- Підходить для ПК
- Вага 211 г
Особливості продукту
- Продукт
- Виробник Logitech
- Код виробника 981-000875
- EAN 5099206090354
- Основна інформація
- Модель Zone UC
- Дизайн Duo
- Підключення Дротове
- Підключення USB-C
- Довжина кабелю 1.9 m
- Вбудований пульт дистанційного керування Так
- Колірний елемент Чорний
- Характеристики навушників
- Мембрани 40 мм
- Мінімальна частотна характеристика навушників 20 Гц
- Макс. частотна характеристика навушників 20000 Гц
- Чутливість навушників 99 дБ/мВт
- Регулювання гучності Так
- Активне шумозаглушення ANC Ні
- Характеристики мікрофона
- Мінімальна частотна характеристика мікрофона 100 Гц
- Макс. частотна характеристика мікрофона 10000 Гц
- Чутливість мікрофона Немає даних
- Шумозаглушення мікрофона Так
- Фізичні
- Вага [г] 211
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Saren.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 469 грн. |
Компьютерная гарнитура Logitech Zone Wired (981-000875) 981-000875Проводное подключение проводаПроводны Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 459 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Logitech Zone Wired (981-000875)Дротове підключення
Дротові навушники менш схильні до перешкод, тому ви почуєте чистий звук без шумів і спотворень. На відміну від бездротових моделей, вони завжди готові до роботи, тому можна не турбуватися про необхідність підзарядки. Варто зазначити, що виробники сучасних навушників все частіше використовують роз'єм USB Type C, що забезпечує... щедуже високу швидкість передачі Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 6 458 грн. |
Серія Logitech Zone (офісні)Порівняти в таблиці →
від 3 799 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, 20 – 20000 Гц, 45 Ом, акумулятор: до 20 год, з кейсом + Bluetooth донгл
від 13 690 грн.
офісні, внутрішньоканальні, бездротові, true wireless, USB A, USB C, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, захист від вологи, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 6 год, з кейсом + Bluetooth донгл
від 9 799 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, бездротові, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, 30 – 13000 Гц, акумулятор: до 14 год
від 5 449 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, бездротові, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, AAC, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 20 год, з кейсом + адаптер
від 11 523 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, бездротові, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, 30 – 13000 Гц, акумулятор: до 14 год
від 6 458 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + адаптер
від 5 140 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + адаптер
від 9 227 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, бездротові, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, 30 – 13000 Гц, акумулятор: до 14 год
від 16 646 грн.
офісні, накладні, закриті, бездротові, USB A, USB C, Bluetooth v 5.0, активне шумозаглушення, складаються, 30 – 13000 Гц, акумулятор: до 14 год, з кейсом + донгл
від 4 799 грн.
офісні, накладні, напіввідкриті, бездротові, USB A, USB C, Bluetooth v 5.2, AAC, 20 – 20000 Гц, акумулятор: до 20 год, з кейсом + адаптер
Відеоогляди
Logitech Zone Wired - Overview and Mic Test!
21 липня 202043 122 перегляда
Jabra Evolve2 40 VS Logitech Zone Wired | Comparison Video! #showcase #headsets
30 серпня 202026 324 перегляда
Logitech Zone Wired обзор наушников для работы
24 вересня 20204 498 переглядів
Logitech Zone Wired USB-C Headset Review
31 липня 20206 961 перегляд
Logitech Zone Wired and Zone Wireless headsets
19 листопада 20207 294 перегляда
Product Review: Logitech Zone Headset
7 липня 20204 130 переглядів
USB Office Headsets : 5 Best USB Office Headsets Reviews 2021
16 січня 20217 858 переглядів
Logitech Zone Wired: Обзор и тест проводной гарнитуры от Unitsolutions
30 вересня 2020990 переглядів
Тест микрофона Logitech Zone Wired
23 вересня 2020780 переглядів
Logitech Zone Wired: MSFT Teams Open Office-certified USB headset
16 березня 20211 760 переглядів
Як вибрати навушники
Как выбрать игровую гарнитуру
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 20 – 16000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + адаптер
від 5 300 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, 2.2 м, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 3 891 грн.
ігрові, PlayStation 4, Xbox, накладні, закриті, дротові, знімний кабель, 3.5 мм, USB A, USB C, багатоканальні, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + 2 м
від 3 778 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 70 – 20000 Гц, 32 Ом
від 5 083 грн.
офісні, один навушник, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 150 – 7000 Гц, 32 Ом
від 6 418 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, 32 Ом
від 3 999 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, 2.9 м, 50 – 18000 Гц, 50 Ом
від 4 912 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, 2.9 м, 50 – 18000 Гц, 50 Ом
від 4 693 грн.
офісні, один навушник, накладні, закриті, дротові, 2х3.5 мм, USB C, 1.2 м, 70 – 20000 Гц
від 5 152 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB C, 1.8 м, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + - музика, 50 - 7000 Гц - розмова
від 4 449 грн.
офісні, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 2 м, активне шумозаглушення, 20 – 20000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + перехідник