Кухонна мийка Longran Ultra ULS 510 510x510
Longran Ultra ULS 510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Ultra ULS 510 510x510
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 510 пісочна (38 Terra) | 4 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 510 помаранчева (11 Cayenne) | 4 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 510 коричневий металік (93 Marone) | 4 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →