Кухонна мийка Blanco Riona 45 521400 500x500
Фото 9 |
Blanco Riona 45 521400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Riona 45 521400 500x500
Усі ціни 25 →Blanco RIONA 45 жасмин 521399 | 7 400 грн. |
Blanco RIONA 45 SILGRANIT | 6 660 грн. |
Мийка гранітна BLANCO RIONA 45 SG антрацит 521396 | 6 402 грн. |
BLANCO RIONA 45 (521396) антрацит | 5 975 грн. |
BLANCO RIONA 45 | 6 139 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →