Кухонна мийка Longran Ultra ULS 460 460x460
Фото 2 |
Longran Ultra ULS 460 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Longran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Longran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Longran Ultra ULS 460 460x460
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 460 сірий металік (49 Croma) | 4 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 460 бежева (58 Sabbia) | 4 000 грн. |
Кухонна мийка LONGRAN ULTRA ULS 460 світлий беж (08 Colorado) | 4 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →