Автомобільний інвертор Luxeon IPS-6000S
Відео 2 |
Luxeon IPS-6000S 3000 Вт5000 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Luxeon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Luxeon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Luxeon IPS-6000S
Усі ціни 6 →Инвертор LUXEON IPS-6000S | 21 450 грн. |
Інвертор Luxeon IPS-6000S (3000Вт) | 21 368 грн. |
Інвертор LUXEON IPS-6000S | 19 161 грн. |
Інвертор Luxeon IPS-6000SD24 (3000Вт) | 21 656 грн. |
Інвертор Luxeon IPS-6000SD (3000Вт) | 21 656 грн. |
Автомобільний перетворювач напруги (інвертор) із чистою синусоїдою LUXEON | 23 380 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості автомобільного інвертора Luxeon IPS-6000S:
- Автоматичний перезапуск пристрою у разі спрацьовування захисту
Модификації Luxeon IPS-6000S
Ціни на Luxeon IPS-6000S |
---|---|---|---|---|
Luxeon IPS-6000S | від 19 161 грн. | 6 пропозицій | ||
Luxeon IPS-10000S | від 32 918 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →